Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie litho van de Amerikaanse schilder Ronald Julius Christensen (1923 - 1999)
Titel: African Sky
Jaar: 1980
Edition: 86/295
Image Size: 66 x 51 cm
Blad: 76 cm x 56
Verzendkosten voor koper volgens tarieven van de gekozen vervoerder. Bijv. Postnl regulier pakket Nederland Euro 6.95.
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |
Startzeit | 28-5-2017 um 8:12 |
Endzeit | 6-6-2017 um 12:34 |