Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Gem.techniek. Ingelijst : Ja, met blank houten lijst. Titel : Nee. Gesigneerd : Ja, r.o. Maten : Blad 79 x 64 cm en beeld 71 x 61 cm. Prijs is excl.verzendkosten.
Startzeit | 12-5-2015 um 17:44 |
Endzeit | 19-5-2015 um 17:44 |