Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 85 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 93 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Het werk is de 3e zeefdruk ooit gemaakt van Ruud. De oplage is zeer klein, slechts 35 stuks!! Schitterend gelijst!
De titel 'Baby I'm yours' is speciaal gemaakt met "pop-up" verf en ligt dus dik op de zeefdruk.
Met 'Baby I'm yours' heeft De Wild zich laten inspireren door de bekende hit van de Amerikaanse singer-songwriter Jason Mraz. Het resultaat is een verbluffende kunstzinnige, trendy knipoog vol liefde.
Lichte reflectie links op glas
Vanwege de grootte en kwetsbaarheid verdient bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)
I.v.m. coronacrisis is bezorgen in Nederland € 30,00 muv de eilanden en naar België via koerier (zie onderstaand).
Het risico op glasbreuk is voor rekening van koper.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Zustand | Wie neu |
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 11-8-2020 um 8:01 |
Endzeit | 21-8-2020 um 15:33 |