Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Een olieverf op paneel van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme)
Voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
titel: dagje aan zee, uit de rubriek 'op het strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 40 x 30 cm
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt aangetekend en goed verpakt verzonden
Startzeit | 22-8-2016 um 13:19 |
Endzeit | 29-8-2016 um 13:19 |