Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Een olieverf van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme), voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
Dit werk komt uit 2012/2014 de periode waarin de schilder zich orienteerde op meer realistische weergaven.
titel: houtje touwtje’, uit de rubriek 'jong volk'
materiaal: olieverf op paneel marouflee (fijn linnen op hout)
afmeting 40 x 40 cm
gesigneerd met monogram
Het paneel / doek is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
is voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt aangetekend en goed verpakt verzonden
Startzeit | 10-9-2016 um 9:29 |
Endzeit | 17-9-2016 um 9:29 |