Ab Steenvoorden - Box - Radierung
Maurice Grothausen - DER EINDRUCK MEINER REISEN UM DIE WELT 2002
Marius Janssen - Rotterdam – das Weiße Haus
Erwin Verheyen - Träumen ist die Tür zur anderen Welt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
SIMON MARIS
ART DECO DAME MET VEER
OLIEVERF OP LINNEN
niet gesigneerd
HERKOMST ; SOTHEBY 1998
DIT SCHILDERIJ IS VERMELD OP WIKIPEDIA BIJ SIMON MARIS
gekaderd in fraaie lijst
Grote meesters als Simon Maris hebben de toekomst
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Startzeit | 15-9-2015 um 19:45 |
Endzeit | 27-9-2015 um 19:45 |