Joyce van Rijn - Gouache von 1974
Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Nicht oder unleserlich signiert - Bartag (?)
Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
SIMON MARIS
ART DECO MEISJE
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 35 X 50 CM
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 45 X 60 CM
GESIGNEERD ONDER SIMON MARIS- zie foto
100% GEGARANDEERD met GARANTIE VAN ECHTHEID
STAAT ;KLEIN VERF KRASJE RECHTS BOVEN, RECHTS ONDER IS HET DOEK WAT LOS VAN HET PANEEL , EN MOET OPNIEUW GEPLAKT, EN KLEINE BESCHA RECHTS ONDER
Grote meesters als Simon Maris hebben al de toekomst