Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Auke de Vries - gesigneerde ets kleine oplage
SIMON MARIS
ART DECO MEISJE
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 35 X 50 CM
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 45 X 60 CM
GESIGNEERD ONDER SIMON MARIS- zie foto
100% GEGARANDEERD met GARANTIE VAN ECHTHEID
STAAT ;KLEIN VERF KRASJE RECHTS BOVEN, RECHTS ONDER IS HET DOEK WAT LOS VAN HET PANEEL , EN MOET OPNIEUW GEPLAKT, EN KLEINE BESCHA RECHTS ONDER
Grote meesters als Simon Maris hebben al de toekomst