Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Simon Willem Maris 1973 - 1935
Titel : Elegante dame met waaier
Aquarel en pastel op doek
Afmeting : 60 x 55 cm
Gesigneerd Rechtsonder voluit
Incl. omlijsting uit de tijd van het schilderij.
Liefst ophalen of laten brengen.
Simon Willem Maris (Den Haag, 12 mei 1873 ? Amsterdam, 22 januari 1935) was een Nederlands kunstschilder.Maris was zoon en leerling van de schilder Willem Maris. . Hij schilderde, tekende en etste figuren (met name vrouwen) en portretten .
Werk van hem is aanwezig in het Rijksmuseum in Amsterdam, het gemeentemuseum in Arnhem, het Drents Museum in Assen en het Universiteitsmuseum in Groningen. Hij was vanaf 1900 bevriend met Piet Mondriaan.bron ; rkd , wikipedia , scheen , jacobs
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waddinxveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Waddinxveen, Niederlande |
Startzeit | 18-11-2017 um 18:04 |
Endzeit | 27-11-2017 um 11:53 |