Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Kunstenaar:Sjer Jacobs
Afmeting:35x25x17
Handgesigneerd:Ja Prachtig beeld met veel zeggingskracht!
In uitmuntende conditie
Code: ZZBEE
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 26-12-2017 um 12:38 |
Endzeit | 8-1-2018 um 19:38 |