Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1999 |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 65 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 84 x 84 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Zustand | Gut |
Achterkant lijst heeft een paar oppervlakkige krasjes (zie foto's) | |
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |
Startzeit | 19-6-2021 um 12:52 |
Endzeit | 3-7-2021 um 21:30 |