Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Voor een derde bied ik aan dit schilderij met voorstelling van flanerende dames aan het strand, gesigneerd Sorella (l.o).
Het zou om Theresa Ansingh kunnen gaan.
Olieverf op paneel, (ongveer) 31 bij 23 cm.
Gevat in klassieke lijst.
Startzeit | 7-11-2016 um 17:25 |
Endzeit | 14-11-2016 um 20:30 |