Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Voor een derde bied ik aan dit schilderij met voorstelling van flanerende dames aan het strand, gesigneerd Sorella (l.o).
Het zou om Theresa Ansingh kunnen gaan.
Olieverf op paneel, (ongveer) 31 bij 23 cm.
Gevat in klassieke lijst.
Heure de début | 7-11-2016 à 17:25 |
Heure de fin | 14-11-2016 à 20:30 |