Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Studio Keramisch wand of sierbord gemonogrammeerd. Mooi groot bord van wit-grijs keramiek abstract gedecoreerd met iets wat op pauwenogen lijkt, voorzien van mooie lood en brons/luster glazuren. Aan de achterzijde aan de bovenzijde voorzien van ingedrukt monogram R. Helaas is de keramist of kunstenaar mij onbekend. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 4,5 cm hoog en 28 cm in diameter
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2017 um 19:22 |
Endzeit | 25-11-2017 um 19:22 |