Miriam Slaats - Mischtechnik auf Büttenpapier, Alles Wissen – Gerahmt
Mia Westerhof - 4039356 Zeefdruk, Forum - Ingelijst
Hans Heijman - Siebdruck, Polderland I – gerahmt
Een werk van de Nederlandse kunstenares Thea de Waard.
-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
-Het werk is niet zichtbaar gesigneerd. Op de achterkant staat informatie over de herkomst en de kunstenares.
-Afmetingen: Lijst, 42 x 42 cm. Beeld, 13 x 17 cm.
-Herkomst: Het werk is in juni 1989 aangekocht door het VU-Ziekenhuis tijdens de expositie van Thea de Waard in Boelebosch.
-Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Thea de Waard, schilder, beeldhouwer, textielkunstenaar.
Opleiding: Vrije Academie Den Haag (1966-1968) en Jan van Eyck Academie Maastricht (1973-1976).
Ze is docente Beeldhouwen in De Bilt (1989-2010).
Thea de Waard schildert imaginaire landschappen, niet als ode aan de schoonheid van het landschap, maar om het onzichtbare, onzegbare, verloren gegaan verlangen vast te leggen. Het landschap als spiegel voor al die herinneringen opgebouwd uit fragmenten, geabstraheerd soms herkenbaar. Het contrast tussen dikke en dunne verflagen, tussen voor –en achtergrond.
Stijl van beeldhouwen: Abstract.
Titel: Zonder titel / titel onbekend..
Kunstenaar: Thea de Waard.
Techniek: Acryl- en goudverf op papier.
Jaartal: ca 1989.
Afmetingen: Lijst, 42 x 42 cm. Beeld, 13 x 17 cm.
Ingelijst: In een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Het werk is niet zichtbaar gesigneerd.
Herkomst: Het werk is in juni 1989 aangekocht door het VU-Ziekenhuis tijdens de expositie van Thea de Waard in Boelebosch.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 15:37 |
Endzeit | 2-5-2018 um 20:37 |