Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Jan Cornelis van der Ven - STURM 6. NOVEMBER 1921 HAAGSCHE BOSCH NR.8
Jiri Anderle - „DAVID II“ 1975 - Auflage 70 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Rauw, abstract werk van schilder en beeldhouwer Theo Bennes. Aquarel-achtig / gewassen inkt op papier, gesigneerd en gedateerd linksonder. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 71cm x 50cm (blad)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 21-3-2017 um 10:56 |
Endzeit | 31-3-2017 um 20:56 |