Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Gesigneerd: Theo Lenartz
Titel: Plastiek
Datum: januari 1962
Techniek: gemengde techniek
Afmetingen:
50 x 50 cm
Het werk is achter glas ingelijst met houten lijst.
Het geheel is in perfecte staat.
Ophalen of verzenden
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 3-1-2018 um 22:02 |
Endzeit | 13-1-2018 um 22:02 |