Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Afbeelding in zeer goede staat, 21x32 cm.
Oplagenr. 88/250. In potlood gesigneerd.
Achter glas en passepartout, in een fraaie houten lijst met lichte schade, 39x49 cm.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 14-2-2018 um 19:48 |
Endzeit | 25-2-2018 um 11:48 |