Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Prachtige orgineel werk van Toon Kuijpers, incl. mooie lijst en uiteraard gesigneerd. Verkoopprijs was EUR 400,- (zie foto). Zo klaar om direkt op te hangen! Afmetingen incl. lijst 90 x 70 cm. Kan worden opgehaald of worden verzonden.Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Startzeit | 17-8-2014 um 13:44 |
Endzeit | 31-8-2014 um 13:54 |