Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken
Piero Manzoni - Merda d’Artista
Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993
Prachtige orgineel werk van Toon Kuijpers, incl. mooie lijst en uiteraard gesigneerd. Verkoopprijs was EUR 400,- (zie foto). Zo klaar om direkt op te hangen! Afmetingen incl. lijst 90 x 70 cm. Kan worden opgehaald of worden verzonden.Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Starttijd | 17-8-2014 om 13:44 |
Eindtijd | 31-8-2014 om 13:54 |