5. Toon Kuijpers

Toon Kuijpers (1954)

4 aangeboden items / 44 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Toon KUIJPERS (Heeze, 1954)

Nationaliteit / school

Nederlands

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Toon Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Toon Kuijpers - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Toon Kuijpers - "untitled" (area) kopen? Bied vanaf 199!

Toon Kuijpers - "untitled" (area)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Toon Kuijpers - Ritme 5 kopen? Bied vanaf 225!

Toon Kuijpers - Ritme 5

Geplaatst doorjpagema

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Toon Kuijpers - Classics kopen? Bied vanaf 65!

Toon Kuijpers - Classics

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst