Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
schilderij, olieverf op doek, van Toon Tap (Utrecht 1918 - ), ingelijst en rechtsonder gesigneerd
afmetingen 50 x 60 cm.
Het werk wordt met track&trace en met handtekening voor ontvangst verzonden, maar kan ook worden opgehaald in de galerie van 'De Curiositeiten van Larry* te Alkmaar
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2018 um 15:26 |
Endzeit | 1-5-2018 um 15:26 |