Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Fraaie gouache van Toon Teeken. Het beschilderde vlak meet 40 x 28 cm en zit op een witvel papier van 65 x 50 cm.
Het werk is in prima staat en komt uit een serie gouaches op papier in is gesigneerd T.T. -'97. Afkomstig uit de collectie Leon Mommers.
Het werk kan na betaling worden afgehaald in onze galerie in Arkel of per aangetekende post in een kartonnen verzendbox, tegen een extra betaling van €12,50, binnen Nederland en € 17,50 voor België worden toegestuurd per aangetekende post. Overige landen in overleg met de verkoper 0031-6 40889607.
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 30-9-2019 um 11:58 |
Endzeit | 14-10-2019 um 20:20 |