Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho van Toon Teeken uit 1997. Handgesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 3 uit een oplage van 30 stuks. Mooi gemonteerd op zeer dik wit papier. In uitstekende conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.
Afmetingen: 71cm x 56cm (incl. montage), 53cm x 38cm (blad/beeld)
Werk moet worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O vanwege de kwetsbaarheid van het werk.
Startzeit | 18-1-2015 um 17:40 |
Endzeit | 1-2-2015 um 17:40 |