Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste gesigneerde zeefdruk uit 1996 - afgemeting ingelijst: 70x 86 cm - afmeting werk zelf: 53 x 69 cm - oplage 45 stuks - editie: 28/45 - conditie: in goede staat
Startzeit | 27-11-2016 um 17:26 |
Endzeit | 11-12-2016 um 17:26 |