Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Tracey Emin
3-07-1963
Singing Bird
Multiple - Tattoo 2007
uitgegeven door het British Counsil
voor de british Pavillion in Venetie 2007
gelimiteerde uitgave
let op formaat !!!!!!!!!!!!!!!!
afmetingen blad 10,0 x 7,5 cm
afmetingen beeld 3,4 x3,5 cm
wordt geleverd in een passepartout van museumqualiteit formaat 18 x 24 cm
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 21-11-2017 um 14:37 |
Endzeit | 25-11-2017 um 14:37 |