Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
C607
Kunstenaar: Victor Bauffe
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Bij de boerderij
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb) 46 x 61 cm
Incl lijst: zie foto
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2018 um 12:47 |
Endzeit | 28-3-2018 um 19:47 |