Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Schitterend, gesigneerd, schilderij van Victor Trip (Jogyakarta 1913 - Rotterdam 1975). Trip was geboren in Indonesië, waar hij tot 1947 ook woonde, en reisde later nog veel in Zuid-Oost Azië, waardoor het schilderij moeilijk te dateren valt.
Afmetingen: 70cm x 60cm
Het doek verkeerd in goede staat afgezien van twee hele kleine scheurtjes (zie laatste foto) die relatief eenvoudig gerestaureerd kunnen worden. De scheurtjes zijn door de verfstructuur van een afstand trouwens totaal niet te zien en het werk kan na inlijsting zo aan de wand.
Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen in verband met de kwetsbaarheid van het werk. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.
Startzeit | 28-6-2014 um 21:26 |
Endzeit | 4-7-2014 um 21:26 |