Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 79 x 99 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 102 x 123 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | Sehr gut |
De voorstelling is in zeer goede staat | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 25-2-2020 um 21:19 |
Endzeit | 7-3-2020 um 19:33 |