Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Victor Linford
Techniek: Litho
Titel: vrouw in desolaat landschap
Jaar: 1981
Afmetingen: 40 x 60 cm
Gesigneerd: linksonder met potlood
Conditie uitstekend
Niet ingelijst
Verzendkosten koper
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2017 um 22:08 |
Endzeit | 2-2-2017 um 22:08 |