Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 66 x 51 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 80 x 66 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Uitstekend geschilderd stilleven met mooie stofuitdrukking door Willen de kok met als voorstelling Bloemen ( Chrysanten) in een fles van aardewerk op een gedrapeerd Perzisch tapijt
Zeer de moeite waard om de huidige lijst te vervangen door een een nieuwe geschiktere lijst. Dan zal dit zeer decoratieve schilderij nog meer tot z'n recht komen.
Willem de Kok
Hij werkte ook in Soest, Bussum, Amsterdam en Den Haag. Hij kreeg les aan de tekenschool in Eindhoven en de academie in München.
Maakte studiereizen naar: Innsbruck en in Italië maakte hij stadsgezichten van: Rome-Napels, Florence etc.
Hij kreeg ook les van de decadente kunstschilder Antoon van Welie. Hij Maakte ooit een portret van Koningin Wilhelmina.
Naast stillevens schilderde hij ook bijbelse voorstellingen, landschappen en zeegezichten.
Persoonlijke bezorging kan in onderling overleg (tot 600 km retour).
Zustand | Gut | ||
In prima staat. op een aantal plaatsen niet storende lichte beschadigingen aan de verf, welke relatief gemakkelijk te herstellen zijn (zie foto's) | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Luyksgestel, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Luyksgestel, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2018 um 15:29 |
Endzeit | 13-6-2018 um 20:03 |