Leon Lommaert - Öl auf Holz – Jagdstillleben mit Kaninchen – gerahmt
Herman Brood - gerahmter Siebdruck: Stoßstange an Stoßstange
Herman Brood - Siebdruck: Lucebertje, sehr groß gerahmt
Herman Brood - Farbsiebdruck. Titel: Wäscherin.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
VROUW MET 2 KINDEREN TUREN NAAR DE ZEE.
AFBEELDING 18X15 CM.
LOSBLADIG PAPIER, BEVESTIGD MET ZUURVRIJ TAPE ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.
IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST (KLEINE CHIP), CA.41X31 CM.
HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT EN KAN ZO AAN DE WAND.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 11-3-2017 um 10:03 |
Endzeit | 25-3-2017 um 22:03 |