Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Jan Cornelis van der Ven - STURM 6. NOVEMBER 1921 HAAGSCHE BOSCH NR.8
Jiri Anderle - „DAVID II“ 1975 - Auflage 70 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel op papier door Willem v.Nieuwenhoven; in goede staat, lichte vlekjes l.b. Zichtmaat 47x31 cm.
In een houten lijst i.g.st. 54x37 cm.
Daarbij de losbladige houtsnede van de Staalstraat Amsterdam door Wilm Wouters (1887-1957), 40x50 cm, in zeer goede gebruikte staat.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 7-1-2018 um 14:57 |
Endzeit | 21-1-2018 um 12:02 |