Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Wim Izaks ( Eibergen 31 dec 1950 - Enschede 3 dec 1989 )
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Olie op canvasboard
Formaat werk : 50 x 70 cm
Handgesigneerd : aan de achterzijde, Wim Izaks.
Ingelijst : Nee, mooi om in een baklijst liggend in te lijsten.
Het werk is in het echt kleurrijker dan op de afbeeldingen !!!
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in de oude melkfabriek had in Eibergen.
Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzendkosten aangetekend en verzekerd, track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.
Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eibergen, Niederlande |
Ort des Objekts | Eibergen, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2018 um 21:32 |
Endzeit | 26-3-2018 um 22:37 |