Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1999 |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 42 x 61 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 63 x 83 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 63/200 |
Zustand | Gut |
Het werk is in een goede staat, afkomstig uit een voormalig galerie. De lijst bevat gebruikssporen. | |
Ort des Objekts | Nuenen, Niederlande |
Startzeit | 26-10-2021 um 11:18 |
Endzeit | 7-11-2021 um 20:37 |