Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Framed
Type of artwork | Painting |
Period | 1800 to 1899 (19th century) |
Technique | Oil paint |
Support | Panel |
Framed | Framed |
Dimensions | 47 x 63 cm (h x w) |
Incl. frame | 80 x 95 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Fedor van Kregten (1871-1937) "Terug naar huis"
Olieverf op paneel - gesigneerd.
Afmeting 63 cm x 47 cm. Met lijst 95 cm x 80 cm. Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt.
Fedor van Kregten (1871-1937) woonde en werkte een groot deel van zijn leven in de buurtschap Notter bij Wierden. Daarnaast werkte hij afwisselend in Den Haag en Drenthe. Tussendoor maakte hij reizen naar Marokko en Spanje. De autodidact Van Kregten liet zich daarbij constant inspireren door de natuur. Hij schilderde veel landschappen met vee in de geest van de Haagse School, waarbij hij veel speelde met licht. Van Kregten kwam als geboren Drent met zijn ouders naar Wierden. Zijn vader was 'bovenmeester' der lagere school in het landelijke gebied aan de westkant van het dorp. Fedor van Kregten koos aanvankelijk ook voor het onderwijs, tot hij zich op 22-jartige leeftijd 'bekeerde' tot de kunst.
Zijn specialiteit zijn landschapsschilderingen.
Condition | |
Condition | Good |
Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt. (zie laatste foto) | |
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Aerdenhout, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | AERDENHOUT, The Netherlands |
Start time | 15-7-2021 at 7:43 |
End time | 22-7-2021 at 22:00 |