Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fedor van Kregten (1871-1937) "Terug naar huis"
Olieverf op paneel - gesigneerd.
Afmeting 63 cm x 47 cm. Met lijst 95 cm x 80 cm. Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt.
Fedor van Kregten (1871-1937) woonde en werkte een groot deel van zijn leven in de buurtschap Notter bij Wierden. Daarnaast werkte hij afwisselend in Den Haag en Drenthe. Tussendoor maakte hij reizen naar Marokko en Spanje. De autodidact Van Kregten liet zich daarbij constant inspireren door de natuur. Hij schilderde veel landschappen met vee in de geest van de Haagse School, waarbij hij veel speelde met licht. Van Kregten kwam als geboren Drent met zijn ouders naar Wierden. Zijn vader was 'bovenmeester' der lagere school in het landelijke gebied aan de westkant van het dorp. Fedor van Kregten koos aanvankelijk ook voor het onderwijs, tot hij zich op 22-jartige leeftijd 'bekeerde' tot de kunst.
Zijn specialiteit zijn landschapsschilderingen.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt. (zie laatste foto) | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland |
Objectlocatie | AERDENHOUT, Nederland |
Starttijd | 15-7-2021 om 7:43 |
Eindtijd | 22-7-2021 om 22:00 |