Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Dimensions | 47 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 95 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fedor van Kregten (1871-1937) "Terug naar huis"
Olieverf op paneel - gesigneerd.
Afmeting 63 cm x 47 cm. Met lijst 95 cm x 80 cm. Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt.
Fedor van Kregten (1871-1937) woonde en werkte een groot deel van zijn leven in de buurtschap Notter bij Wierden. Daarnaast werkte hij afwisselend in Den Haag en Drenthe. Tussendoor maakte hij reizen naar Marokko en Spanje. De autodidact Van Kregten liet zich daarbij constant inspireren door de natuur. Hij schilderde veel landschappen met vee in de geest van de Haagse School, waarbij hij veel speelde met licht. Van Kregten kwam als geboren Drent met zijn ouders naar Wierden. Zijn vader was 'bovenmeester' der lagere school in het landelijke gebied aan de westkant van het dorp. Fedor van Kregten koos aanvankelijk ook voor het onderwijs, tot hij zich op 22-jartige leeftijd 'bekeerde' tot de kunst.
Zijn specialiteit zijn landschapsschilderingen.
État | |
État | Bon |
Werk verkeerd in een goede staat, echter aan de lijst is er wat aan gewerkt. (zie laatste foto) | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aerdenhout, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | AERDENHOUT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-7-2021 à 7:43 |
Heure de fin | 22-7-2021 à 22:00 |