Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Jiri Anderle - "Figure with dark background II" 1985 - edition 40 - hand signed
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1963 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 5 |
Karakteristieke compositie van Jan Montyn. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1963) en genummerd (4/5), in verso door Montyn zelf in potlood getiteld. In goede conditie; er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 60cm x 44cm (etsbeeld)
Condition | |||||||||
Condition | Good | ||||||||
Er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 22-5-2021 at 13:08 |
End time | 5-6-2021 at 19:30 |