Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1963 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 5 |
Karakteristieke compositie van Jan Montyn. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1963) en genummerd (4/5), in verso door Montyn zelf in potlood getiteld. In goede conditie; er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 60cm x 44cm (etsbeeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-5-2021 à 13:08 |
Heure de fin | 5-6-2021 à 19:30 |