Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Karakteristieke compositie van Jan Montyn. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1963) en genummerd (4/5), in verso door Montyn zelf in potlood getiteld. In goede conditie; er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 60cm x 44cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zitten wat kreukjes in de marge en een licht vouwtje linksboven die net door een hoek van het beeld loopt. Ook zitten er punaisegaatjes in de vier hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-5-2021 om 13:08 |
Eindtijd | 5-6-2021 om 19:30 |