Jan Montyn (1924-2015)
  5. Jan Montyn
Jan Montyn (1924-2015)

Jan Montyn (1924-2015)

Kunstschilder, Graficus

Jan MONTYN (Oudewater 1924 - Amsterdam 2015)

schilder, tekenaar, graficus, aquarellist

Opleiding: Jan Montyn is een autodidact kunstenaar. Geboren te Oudewater, hij woont en werkt afwisselend in Amsterdam, Zuid-Frankrijk en Bangkok.

Hoewel Montyn als graficus het meest bekend is heeft hij ook veel getekend en geschilderd. Als schilder en aquarellist maakte Montyn afbeeldingen in traditionele, figuratieve stijl. In 1959 besloot hij zich geheel te wijden aan de grafische kunst omdat dit het medium was dat voor hem het meest geschikt was. Jan Montyn vertaalt de menselijke emotie in de lijn van het landschap.Hij werkt dit thema afwisselend figuratief en abstract uit in tekeningen, etsen en gedichten. Montyn heeft vele reizen gemaakt naar Azi

Aangeboden items
37
Verkochte items
812
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (217 x Favoriet)
36 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 365!
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Abstracte compositie, - gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Jan Montyn - Abstracte compositie, - gemengde techniek (ingelijst)Schilderij

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Kleurenets: 'Elementen III'- Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Kleurenets: 'Elementen III'- IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMaison_d_art

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975) kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn - Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMaison_d_art

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Kleurenets (1975) kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn - Kleurenets (1975)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMaison_d_art

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Le feu, aquatint ets (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Le feu, aquatint ets (zeldzaam)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Tropical fruit kopen? Bied vanaf 20!
Jan Montyn - Tropical fruitGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjokebrandenbarg

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn - Verschijning IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Jan Montyn - Ets - 1994 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1994Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1972Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: - 1988 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: - 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets - 1998 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Solitude, Radierung / AquatintaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Geen titel kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn - Geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDLJ

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans kopen? Bied vanaf 40!
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout MeulemansGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen11 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Countryside, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Frontiere - 1982 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Frontiere - 1982Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas kopen? Bied vanaf 325!
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglasTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Nong KhaiGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963 kopen? Bied vanaf 995!
Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
Afmetingen54.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen kopen? Bied vanaf 950!
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1969
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple JapanGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - In het teken van de dolfijn kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - In het teken van de dolfijnGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Jardin, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Jardin, aquatint ets (kleine oplage)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn - Avatar de vishnuGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorN_1705

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Jan Montyn

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jan Montyn? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jan Montyn. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jan Montyn en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jan Montyn te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jan Montyn!

Volg het aanbod kunst van Jan Montyn te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jan Montyn te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jan Montyn instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jan Montyn kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jan Montyn!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jan Montyn kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jan Montyn en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jan Montyn via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jan Montyn of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jan Montyn?

Kunst kopen van Jan Montyn begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jan Montyn, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jan Montyn. Om meer kans te maken om de Jan Montyn te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jan Montyn! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.