Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Een houtskooltekening van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995).
-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Verwey (Amsterdam, 20 april 1900 - Haarlem, 23 juli 1995) was een Nederlands kunstschilder, aquarellist en tekenaar.
Hij maakte (bloem)stillevens, portretten, aquarellen en atelierstukken, waarbij zijn eigen atelier aan het Spaarne in Haarlem als decor fungeerde. Zijn stijl komt voort uit het impressionisme. Zijn baldadige, soms driftig opvliegende persoonlijkheid en zijn weigering om te buigen voor welke trend of stroming ook, geven zijn werk een uniek karakter.
Titel: “Zelfportret”.
Kunstenaar: Kees Verwey.
Techniek: Houtskooltekening op papier.
Jaartal: 1968.
Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met een passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
Gesigneerd: Ja,op de achterkant van het papier.
Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 28-11-2017 at 19:39 |
End time | 9-12-2017 at 19:10 |