Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een houtskooltekening van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995).
-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden tijdens een tentoonstelling in 1982, catalogus nr. 39 (staat vermeld op de achterkant).
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Verwey (Amsterdam, 20 april 1900 - Haarlem, 23 juli 1995) was een Nederlands kunstschilder, aquarellist en tekenaar.
Opleiding: Hij studeerde van 1918-1919 aan de School voor Kunst en Kunstnijverheid in Haarlem en van 1925-1926 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.
Hij maakte (bloem)stillevens, portretten, aquarellen en atelierstukken, waarbij zijn eigen atelier aan het Spaarne in Haarlem als decor fungeerde. Zijn stijl komt voort uit het impressionisme. Zijn baldadige, soms driftig opvliegende persoonlijkheid en zijn weigering om te buigen voor welke trend of stroming ook, geven zijn werk een uniek karakter.
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op de naam van de kunstenaar (in het rood).
Titel: “Zelfportret”.
Kunstenaar: Kees Verwey.
Techniek: Houtskooltekening op papier.
Jaartal: 1968.
Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met een passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
Gesigneerd: Ja,op de achterkant van het papier.
Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden tijdens een tentoonstelling in 1982, catalogus nr. 39 (staat vermeld op de achterkant).
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-11-2017 à 19:39 |
Heure de fin | 9-12-2017 à 19:10 |