Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Een houtskooltekening van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995).
-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden tijdens een tentoonstelling in 1982, catalogus nr. 39 (staat vermeld op de achterkant).
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Verwey (Amsterdam, 20 april 1900 - Haarlem, 23 juli 1995) was een Nederlands kunstschilder, aquarellist en tekenaar.
Opleiding: Hij studeerde van 1918-1919 aan de School voor Kunst en Kunstnijverheid in Haarlem en van 1925-1926 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.
Hij maakte (bloem)stillevens, portretten, aquarellen en atelierstukken, waarbij zijn eigen atelier aan het Spaarne in Haarlem als decor fungeerde. Zijn stijl komt voort uit het impressionisme. Zijn baldadige, soms driftig opvliegende persoonlijkheid en zijn weigering om te buigen voor welke trend of stroming ook, geven zijn werk een uniek karakter.
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op de naam van de kunstenaar (in het rood).
Titel: “Zelfportret”.
Kunstenaar: Kees Verwey.
Techniek: Houtskooltekening op papier.
Jaartal: 1968.
Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met een passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.
Gesigneerd: Ja,op de achterkant van het papier.
Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden tijdens een tentoonstelling in 1982, catalogus nr. 39 (staat vermeld op de achterkant).
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amsterdam, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 28-11-2017 um 19:39 |
Endzeit | 9-12-2017 um 19:10 |