Peter Klashorst - Acrylic on canvas, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Heeze Castle (Amusements of Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Red vase with flower decoration
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1973 |
Technique | Silkscreen |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Still life |
Framed | Not framed |
Dimensions | 70 x 88 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 190 |
Bekend werk van Rudi van de Wint, uitgegeven door Prent190. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (91/190). In redelijk goede conditie; de marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar.
Afmetingen: 88cm x 70cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
Condition | |||
Condition | Reasonable | ||
De marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 13-4-2020 at 16:37 |
End time | 24-4-2020 at 20:17 |