Jan Martens - Acrylique sur panneau, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1973 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 88 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Bekend werk van Rudi van de Wint, uitgegeven door Prent190. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (91/190). In redelijk goede conditie; de marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar.
Afmetingen: 88cm x 70cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
État | |||
État | Raisonnable | ||
De marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-4-2020 à 16:37 |
Heure de fin | 24-4-2020 à 20:17 |