Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 88 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekend werk van Rudi van de Wint, uitgegeven door Prent190. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (91/190). In redelijk goede conditie; de marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar.
Afmetingen: 88cm x 70cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
Zustand | Angemessen | ||
De marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar. | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2020 um 16:37 |
Endzeit | 24-4-2020 um 20:17 |