Victor Adam - Picardy horses - precious hand-coloured lithograph in a precious frame
Gustavsberg - Swedish design - signed plate with hand-painted cyclamen
Marianne Haselhoff - Without title
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1900 to 1944 |
Schilder : Jan Willem Sluiter 1873-1949
Titel/Voorstelling : " Zoals u wenst "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 24 x 16 cm en 46 x 36 cm in lijst
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Willy Sluiter had twee uitgesproken talenten: hij schilderde prachtige, impressionistische landschappen en haven- en stadsgezichten, en was daarnaast een rastekenaar, die in staat was om in vlotte, vaak humorvolle schetsen en aquarellen het leven om zich heen vast te leggen. In zijn tekeningen van vrienden en familie, van het mondaine strand- en uitgaansleven in Scheveningen, van reizen en van de welgestelde sneeuwtoeristen in Davos en St. Moritz. toont hij zich een chroniqueur van zijn tijd. Sluiters' tekentalent leidde ook tot vele opdrachten voor boekomslagen, illustraties, affiches en ander reclamewerk. Vanaf de jaren twintig was hij een bekend en zeer succesvol kunstenaar. Musea o.a. Singer Museum Laren, Dordrechts Museum en Volendams Museum
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 30-10-2015 at 14:44 |
End time | 13-11-2015 at 21:44 |