Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilder : Jan Willem Sluiter 1873-1949
Titel/Voorstelling : " Zoals u wenst "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 24 x 16 cm en 46 x 36 cm in lijst
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Willy Sluiter had twee uitgesproken talenten: hij schilderde prachtige, impressionistische landschappen en haven- en stadsgezichten, en was daarnaast een rastekenaar, die in staat was om in vlotte, vaak humorvolle schetsen en aquarellen het leven om zich heen vast te leggen. In zijn tekeningen van vrienden en familie, van het mondaine strand- en uitgaansleven in Scheveningen, van reizen en van de welgestelde sneeuwtoeristen in Davos en St. Moritz. toont hij zich een chroniqueur van zijn tijd. Sluiters' tekentalent leidde ook tot vele opdrachten voor boekomslagen, illustraties, affiches en ander reclamewerk. Vanaf de jaren twintig was hij een bekend en zeer succesvol kunstenaar. Musea o.a. Singer Museum Laren, Dordrechts Museum en Volendams Museum
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De bovenvermelde informatie mbt de door ons aangeboden kunstwerken (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 30-10-2015 om 14:44 |
Eindtijd | 13-11-2015 om 21:44 |